Een kindtegoed op uw Sleutelpas
Kinderen uit gezinnen met een lager inkomen kunnen een gratis Sleutelpas met kindtegoed krijgen. Met dit bedrag betaalt u bijvoorbeeld de contributie voor voetballen, dansles of surfles. Ook kunt u er sportkleding of andere spullen van kopen die uw kind nodig heeft. De Sleutelpas werkt hiervoor samen met het Jeugdfonds Sport & Cultuur.
Nog geen Sleutelpas?
Ga naar www.sleutelpas.nl. Daar vindt u de inkomensgrenzen voor de gratis Sleutelpas. U kunt op de website ook de pas aanvragen. Heeft u hulp nodig bij de aanvraag? Neem dan contact op met Incluzio Leiderdorp via www.incluzioleiderdorp.nl.
Ook leuke uitjes met de pas
Met de gratis Sleutelpas kan uw gezin ook gratis naar de bioscoop, naar een museum, een rondvaart doen en nog veel meer. Kijk voor meer informatie op Sleutelpas.nl.
Komt uw gezin niet in aanmerking voor een gratis Sleutelpas? Dan kunt u de Sleutelpas ook kopen. Zo kan iedereen meedoen aan de uitjes en de acties op de pas.
