Op maandag 3 februari vindt er een raadsinformatieavond plaats om 20.30 uur in de raadszaal in het gemeentehuis. U bent van harte welkom om bij de vergadering te zijn. De vergadering is ook live te volgen op https://leiderdorp.parlaeus.nl/. Daar vindt u ook meer informatie over de onderwerpen.
In het eerste gedeelte staat het onderwerp Warmtetransitie op de agenda. Om te beginnen is er een presentatie van Warmte Leidse Regio (WLR). In deze presentatie lichten ze een video toe die eerder naar de raadsleden is gestuurd. Na deze presentatie volgt door Ipsos (I&O) een toelichting op het draagvlakonderzoek dat is uitgevoerd in september 2024. Senior onderzoeker Bram Wolf licht de resultaten van dit onderzoek toe.
Na de pauze komt het onderwerp Sleutelpas aan de orde. De Sleutelpas is een initiatief van gemeente Leiden waar andere gemeenten aan mee kunnen doen. Het betreft een kooppas die beschikbaar is voor alle inwoners. Ook kan de pas gekoppeld worden aan verschillende gemeentelijke regelingen. Deze koppeling geldt in de eerste plaats voor minimaregelingen, maar koppelingen met Wmo en mobiliteit zijn ook mogelijk. De projectmanager van Leiden vertelt de raad over de mogelijkheden van de pas en wat het voorstel van deelname inhoudt.