De zomerstop is voorbij. De reparateurs van het Repaircafé staan op vrijdag 6 september tussen 13.30 en 15.30 uur weer voor u klaar. Het café is te vinden in het Milieu Educatief Centrum , rechtsachter in de Sterrentuin aan de Van Diepeningenlaan 110. U kunt ook buitenom komen, via het pad naar de Houtkamp.
Het Repaircafé wordt verzorgd door vrijwilligers en Incluzio ondersteunt. Gemeente Leiderdorp stelt het MEC beschikbaar als ‘werkplaats’. Thee of koffie staan voor u klaar, want soms kan het even duren voordat u geholpen wordt. Reparatie is gratis maar een kleine bijdrage voor werkmateriaal wordt op prijs gesteld. Het is fijn voor de reparateur als u de apparaten schoon aanbiedt.
Om u zo goed mogelijk van dienst te zijn, probeert het Repaircafé een team met een brede deskundigheid te vormen. Het team is onlangs uitgebreid met een boekbinder. Zij kan u adviseren over de reparatiemogelijkheden van uw kostbare boeken.
Om teleurstellingen te voorkomen:
De huidige apparaten zijn vaak uitgerust met zeer veel elektronica. Dit maakt reparatie niet altijd mogelijk.