Verkeersmaatregelen triathlon zondag 24 augustus

Zondag 24 augustus 2025 is de jaarlijkse triathlon in Leiderdorp. Hiervoor zijn een aantal verkeersmaatregelen genomen.

Verkeersmaatregelen

  • Zaterdag 23 augustus 2025 vanaf 18.00 uur wordt de Zijldijk ter hoogte van de Baanderij afgesloten voor de opbouw van het evenement. Hierbij wordt het verkeer langs het evenement en/of via parallelweg van de Baanderij geleid. Hulpdiensten hebben doorgang.
     
  • Zaterdag 23 augustus 2025 vanaf 18.00 uur wordt de Zijldijk vanaf de Splinterlaan tot de Rietschans afgesloten met hekken. Bij de hekken staan verkeersregelaars. Verkeer vanaf de Van der Valk Boumanweg richting de Baanderij wordt via de Sumatrastraat (Leiden) geleid. Hulpdiensten hebben vrije doorgang en worden ter hoogte van de winkels van de Baanderij om het evenement geleid.
     
  • Zondag 24 augustus 2025 van 7.00 uur tot 15.30 uur is er ernstige verkeershinder tussen de Zijldijk, de Baanderij en de Nieuweweg, met uitzondering van aanwonenden. Hulpdiensten worden doorgelaten door verkeersregelaars (omdat 1 weghelft wordt gebruikt voor de atleten kunnen auto’s die van 2 kanten komen alleen gebruik maken van de andere weghelft. Dit wordt door verkeersregelaars in goede banen geleid maar levert wel hinder op.
     
  • Zondag 24 augustus 2025 van 7.30 uur tot 16.30 uur wordt de Nieuweweg en N445 afgesloten vanaf de rotonde N446 tot de rotonde bij Roelofarendsveen. Hulpdiensten worden doorgelaten.
     
  • Zondag 24 augustus 2025 van 7.00 uur tot 15.00 uur is het vaarwater tussen de Zijlbrug en de Spanjaardsbrug geheel gestremd. Tussen de wedstrijden door is er beperkte doorvaart mogelijk van 9.45 -10.45 uur, van 11.45-12.15 uur en van 13.10-13.45 uur. 
     
  • Zondag 24 augustus 2025 worden om 20.00 uur de wegen vrijgegeven (dit gaat “alleen” nog om de Zijldijk vanaf de Splinterlaan tot aan de kruising met de Rietschans.

Voor de omleiding van de buslijnen 6 en 365 verwijzen wij u naar de website van Arriva.

Deel dit nieuwsbericht